Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Cestovní lednice Mestic coolbox Compressor MCCP-90 AC/DC Dual Zone

Kód: 1512660
Neohodnoceno
Značka: Mestic
26 999 Kč

S multifunkční kompresorovou lednicí Mestic MCCP-90 Dual Zone chladíte a mrazíte současně. Díky dvěma samostatně nastavitelným zónám můžete jednu část používat jako ledničku a druhou jako mrazák.

Cestovní lednice má rozsah chlazení -18 °C až +10 °C, kdy si požadovanou teplotu bez problémů nastavíte pomocí digitálního displeje pro každou zónu zvlášť. 

Snímek obrazovky 2023-03-15 v 20.51.21

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

S multifunkční kompresorovou lednicí Mestic MCCP-75 Dual Zone chladíte a mrazíte současně. Díky dvěma samostatné nastavitelným zónám můžete jednu část používat jako ledničku a druhou jako mrazák.

Cestovní lednice má rozsah chlazení -18 °C až +10 °C, kdy si požadovanou teplotu bez problémů nastavíte pomocí digitálního displeje pro každou zónu zvlášť. 

Chladicí box se dvěma teplotními zónami

Cestovní lednice Mestic MCCP-90 vás nikdy nezklame, protože disponuje osvědčenou výkonnou kompresorovou technologií a velmi dobrou izolací stěn. Navíc má volitelný ekologický režim, který udržuje nízkou spotřebu energie, což je ideální pro kempování. Chladicí box má dvě stejně velké přihrádky, které mohou chladit a mrazit nezávisle na sobě. Na digitálním displeji snadno nastavíte teplotu na každou zónu zvlášť a to v rozmezí od -18 °C do +10 °C. Dvě přihrádky dohromady mají kapacitu minimálně 90 l a jsou vhodné pro 1,5 l láhve. Tento chladící box je proto ideální pro rodiny!

Hlavní výhody

  • Dvě oddělené chladící a mrazicí zóny

  • Chlazení a mrazení od -18 °C do +10 °C

  • Digitální displej se dvěma USB připojeními

  • Lze připojit na 12-24V a i na  100-240 V

  • Víko lze otevřít z obou stran

  • Obsah: 90L

Pro použití na cestách i v kempu

Naše značka klade důraz na snadné použití, proto lednička disponuje dvěma přípojkami 12-24 V- jednou na každé straně, abyste nemuseli řešit, jak lednici umístit. Víka lze také otevřít z obou stran nebo dokonce úplně sejmout. Díky tomu budete mít vždy snadný přístup k vychlazeným potravinám a nápojům. Cestovní lednice má integrované přípojky 12-24 V i 100-240 V, takže můžete kompresorový chladič Mestic používat kdekoli. Ke chladícímu boxu  nepotřebujete samostatný adaptér na 230 V. Skvělými doplňky ledničky jsou praktické odnímatelné drátěné koše a osvětlení na vnitřní straně.

Hledáte výkonný kompresorový chladící box se dvěma oddělenými teplotními zónami? Pak si určitě kupte Mestic MCCP-90 Dual Zone. Teplotu nastavte pomocí digitálního displeje od -18 °C do +10 °C. A navíc má chladicí box velkou kapacitu 90 l a také všechny potřebné přípojky.

rozměr: 97,3 x 52,5 x 46,1 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: VYBAVENÍ
Záruka: 2 roky