Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Cestovní lednice Mestic coolbox ABSORPTION MAC-40 AC/DC, 30MBAR

Kód: 1503620
Neohodnoceno
Značka: Mestic
7 699 Kč

Tento matný černý chladicí box Mestic coolbox ABSORPTION MAC-40 AC/DC, 30MBAR je ideálním doplňkem pro kempování i na dobrodružné dny. 

Chladicí box Mestic vám nabízí optimální svobodu. 

Nacházíte se na místě, kde není síťové napětí? Žádný problém! Cestovní lednici Mestic můžete jednoduše přepnout na plyn.

ABSORPTION MAC-40 AC:DC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento matný černý chladicí box Mestic coolbox ABSORPTION MAC-40 AC/DC, 30MBAR je ideálním doplňkem pro kempování i na dobrodružné dny. 

Chladicí box Mestic vám nabízí optimální svobodu. Nacházíte se na místě, kde není síťové napětí? Žádný problém! Cestovní lednici Mestic můžete jednoduše přepnout na plyn, a tak si můžete chladící box vzít s sebou kamkoliv. Ideální společník pro příjemné chvíle v kempu nebo v divočině. S cestovní lednicí Mestic se budete cítit jako doma.

 

Chladící box na elektřinu a plyn

Tento tichý absorpční chladicí box MAC-40 AC/DC, 30MBAR značky Mestic vám poskytne optimální svobodu. 
Systém absorpčního chlazení je velice tichý- vydává malý nebo žádný hluk. Cestovní lednice Mestic udržuje svůj obsah chladný, a to  až o 25 stupňů pod okolní teplotou. Dá se použít  jak v kempu (230 V), tak v autě (12V).

 

Chladicí box Mestic je proto ideální společník, kterého si chcete vzít s sebou na dovolenou nebo na různé výlety. Kromě toho funguje také na plyn, tím pádem nepotřebuje síťové napětí. Cestovní lednice poskytuje stejný chladicí výkon na plyn i na elektřinu, proto je její použití velice flexibilní. Aby chladící box správně fungoval je třeba používat směs propanu a butanu a tlak plynu 30 mbar. Protože chladicí box funguje jak v autě, na síťové napětí, tak i na plyn, je ideální pro každý typ dovolené a výletu. Můžete si jej snadno vzít s sebou třeba do parku na piknik nebo do kempu, kde není možnost síťového připojení.

 

Hlavní výhody cestovní lednice

  • Ochlazuje až o 25 ° C pod okolní teplotu
  • Velmi tichá
  • Funguje na 12V, 230V i na plyn
  • Díky vestavěné vodováze se snadno postaví
  • Vhodné pro 2,0 L PET lahve
  • Obsah: 42 litrů

 

Inteligentní chladicí box

Chladicí box Mestic se snadno instaluje díky inteligentní vestavěné vodováze. Kvůli tomu si můžete být jisti, že chladicí box a obsah zůstanou na svém místě. Díky obsahu 42 litrů je extra hluboký, takže je vhodný i pro 2 litrové PET lahve. Proto máte vždy dostatek prostoru na udržení chladného jídla i pití. Cestovní lednice je navíc velmi tichá, což je jen absolutní výhodou. Můžete si tak nerušeně užívat pohodu na nejkrásnějších místech v přírodě. Chladicí box chladí až o 25 ° C pod okolní teplotu, proto je vhodný pro letní dny.

Stručně řečeno, tento bezhlučný absorpční chladicí box Mesctic udržuje vaše jídlo a pití všude studené, aniž by vás musel v noci budit.

Doplňkové parametry

Kategorie: CESTOVNÍ LEDNICE
Záruka: 2 roky