Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Cestovní lednice Mestic Coolbox compressor MCCHD-33 AC/DC

Kód: 1503570
Neohodnoceno
Značka: Mestic
12 299 Kč

Chladící box  Mestic Coolbox compressor MCCHD-33 AC/DC je ideální pro kempování, na dobrodružné cesty nebo když chcete jen pobýt den venku.

S touto výkonnou cestovní lednicí budete připraveni na všechna venkovní dobrodružství.  

Praktický chladící box si s sebou snadno vezmete nejen na grilování na zahradě, ale i na nejkrásnější místa Evropy.

MESTIC_1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chladící box  Mestic Coolbox compressor MCCHD-33 AC/DC je ideální pro kempování, na dobrodružné cesty nebo když chcete jen pobýt den venku.S touto výkonnou cestovní lednicí budete připraveni na všechna venkovní dobrodružství.  Praktický chladící box si s sebou snadno vezmete nejen na grilování na zahradě, ale třeba i na nejkrásnější místa Evropy.

 

Kempovací box na elektřinu

Cestovní lednice Mestic Coolbox compressor MCCHD-33 AC/DC je vhodná na cesty - připojte ji v autě k 12V a jeďte bezstarostně třeba na jih Francie. Když dorazíte do cíle, jednoduše připojíte lednici do zásuvky. Chladicí box Mestic Coolbox compressor MCCHD-33 AC/DC je ideální nejen na  kempování ale i na jiné zábavné výlety. Díky výkonnému systému chlazení má rozsah chlazení +10 ℃ až -18 ℃. Navíc teplota nezávisí na okolní teplotě, proto je cestovní lednice vhodná jak pro domácí použití, tak pro použití i v zemích s horkými léty, jako je Španělsko či Itálie. Chladicí box také snadno nastavíte na požadovanou teplotu. Po dobrodružném dni tak budete mít vždy po ruce lahodný studený nápoj.

 

Hlavní výhody cestovní lednice

  • Chladí od +10 ℃ a mrazí do -18 ℃
  • Digitální displej, pomocí kterého můžete snadno nastavit teplotu
  • Lze připojit na 12V a s pomocí adaptéru i na 230V (adaptér není součástí balení)
  • Robustní konstrukce pro extrémní podmínky
  • Hrany odolné proti nárazu
  • Vhodné pro 1L PET lahve
  • Obsah: 31 litrů

 

Ideální chladicí box pro venkovní použití

Tato cestovní lednice Mestic Coolbox compressor MCCHD-33 AC/DCkompresorová má elegantní design. Je to ideální chladicí box pro kempování. Díky vysoce kvalitnímu materiálu odolá i těm nejextrémnějším podmínkám. Chladicí box má navíc ergonomické rukojeti, které se automaticky zasouvají zpět, takže chladicí box lze snadno vzít s sebou. Cestovní lednice je velmi prostorná s kapacitou 31 litrů. Teplotu si snadno nastavíte na digitálním displeji. Chladicí box má inteligentní odtok vody, který je umístěn ve spodní části. Díky tomu můžete chladicí box rychle a snadno vyčistit a zbyde vám více času na bezstarostnou dovolenou.

Zkrátka s kompresorovým chladícím boxem od Mestic můžete vyrazit na dovolenou autem či karavanem zcela bez problémů. Lednice Mestic má velký chladící rozsah, který udrží vaše jídlo a pití příjemně chladné i v parných letních dnech.

Doplňkové parametry

Kategorie: CESTOVNÍ LEDNICE
Záruka: 2 roky