Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Cestovní lednice Mestic coolbox Hybride MHC-40 AC/DC

Kód: 1502900
Neohodnoceno
Značka: Mestic
7 049 Kč

Hledáte na dovolené teplo? 

Pak je pro Vás Cestovní lednice Mestic coolbox Hybride MHC-40 AC/DC perfektní volbou.

 Jakmile je tento chladicí box připojen v zásuvce na 230 V, udrží vaše jídlo a pití vždy čerstvé a vychlazené , bez ohledu na venkovní teplotu. 

Při použití navíc chladí až o 20 ° C pod okolní teplotu.

MHC_40

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte na dovolené teplo? Pak je pro Vás Cestovní lednice Mestic coolbox Hybride MHC-40 AC/DC perfektní volbou. Jakmile je tento chladicí box připojen v zásuvce na 230 V, udrží vaše jídlo a pití vždy čerstvé a vychlazené , bez ohledu na venkovní teplotu.  Při použití navíc chladí až o 20 ° C pod okolní teplotu. Cestou si tedy můžete vychutnat vždy studený nápoj!

 

Ochlaďte jídlo a nápoje při všech teplotách

Přijeli jste do své slunné prázdninové destinace? Rozložte si kempingový nábytek a dovolená může začít. Když cestovní lednici Mestic coolbox Hybride MHC-40 AC/DC připojíte do zásuvky na 230 V, venkovní teplota nemá žádný vliv na její chlazení. Bez ohledu na to, jak je velké horko, ochlazuje se mezi +10 a -15 ° C. Jako chladnička tedy funguje naprosto skvěle a dokonce s ní můžete i mrazit! S objemem 40 litrů snadno uchováte jídlo a nápoje v chladu pro celou rodinu. Zapuštěné rukojeti zajišťují, že chladicí box zabere méně místa. S rozměry 47 x 52 x 48 cm (vxšxh) jej navíc můžete snadno uložit do stanu nebo vozidla.

Hlavní výhody cestovní lednice

  • Ochlazuje při zapojení na 12 V až o 20 ° C pod okolní teplotu
  • Chladicí výkon od -15 ° C do 10 ° C při 230V
  • Obsah: 40 litrů

Udržujte jídlo chladné i na cestách

Výhodou hybridního chladicího boxu je, že těžíte z výhod kompresorového chladicího boxu a termoelektrického chladicího boxu v jednom. Když je zapojen v autě na  12V, funguje jako termoelektrická lednice v autě  a ochlazuje se až o 20 ° C pod okolní teplotu. Během zastávek si díky tomu  můžete vychutnat osvěžující nápoje a lahodné sendviče. Proto třeba i dlouhá cesta do Španělska nebo Itálie bude mnohem příjemnější! Chladicí výkon je nejlepší, když vložíte své výrobky do chladicího zařízení již vychlazené.

Stručně řečeno, s hybridním chladícím boxem od Mestic si můžete v kempu vychutnávat studené nápoje a udržovat své potraviny čerstvé, bez ohledu na okolní teplotu. I na cestách máte vždy po ruce chladivý nápoj nebo svačinu. 

Vaše dovolená může začít!

Doplňkové parametry

Kategorie: CESTOVNÍ LEDNICE
Záruka: 2 roky