Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Odstředivá pračka Mestic wasmachine centrifuge MW-120

Kód: 1502270
Neohodnoceno
Značka: Mestic
3 219 Kč

Díky odstředivé pračce Mestic wasmachine centrifuge MW-120 můžete v pohodě prát i v kempu a užívat si čistého a voňavého oblečení, ať jste kdekoliv.

I když stanujete někde, kde se to zdá nemožné- můžete prát kdekoliv chcete. 

Snímek obrazovky 2021-09-15 v 11.29.58

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky odstředivé pračce Mestic wasmachine centrifuge MW-120 můžete v pohodě prát i v kempu a užívat si čistého a voňavého oblečení, ať jste kdekoliv. I když stanujete někde, kde se to zdá nemožné- můžete prát kdekoliv chcete. 

Perte, kdekoli chcete!

Odstředivá pračka Mestic wasmachine centrifuge MW-120 je kombinací pračky a odstředivky. Díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům je tento model ideální na cesty. Mini pračka má odolný motor, se kterým můžete vyprat 3,5 kg suchého prádla. Prádlo můžete také okamžitě vyždímat. V odstředivce pračky Mestic MW-120 můžete ždímat mokré prádlo o hmotnosti 1,5 kg. Motor této kombinované pračky je bezkartáčový, což znamená, že kotva v pračce je vybavena permanentním magnetem. Motor proto pracuje energeticky efektivně, nezahřívá se tak rychle a vydává méně hluku.

Hlavní výhody odstředivé pračky

  • Kombinace pračka/odstředivka
  • Kapacita pračky: 3,5 kg suchého prádla
  • Kapacita odstředění: 1,5 kg za mokrého prádla
  • Snadná přeprava díky nízké hmotnosti
  • Energeticky úsporné

Jak pračka Mestic funguje?

Použití odstředivé pračky Mestic wasmachine centrifuge MW-120 je velmi snadné. 

Hadici přívodu vody připojíte k faucetu a druhý konec připojíte k pračce. Poté otevřete kohoutek a nechte do plastového bubnu natéct dostatek vody. Poté přidejte prací prostředek přes ventil. Pračka má vestavěný časovač, pomocí kterého snadno zjistíte, jak dlouho má praní trvat. U velmi špinavého prádla nastavte na 12 nebo 15 minut. Po vyprání otočte knoflíkem do „odtoku“, abyste vypustili špinavou vodu. Poté přendejte prádlo a pomocí časovače zvolte dobu odstřeďování.

Kombinovaná pračka je ideální, pokud kempujete delší dobu. Díky kompaktním rozměrům se ale hodí i například i do studentského pokoje! Využijte výhod této multifunkční pračky Mestic.

Doplňkové parametry

Kategorie: VYBAVENÍ
Záruka: 2 roky