Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Pračka Mestic wasmachine MW-100

Kód: 1502260
Neohodnoceno
Značka: Mestic
1 979 Kč

Díky pračce Mestic wasmachine MW-100 můžete v pohodě prát i v kempu a užívat si čistého a voňavého oblečení, ať jste kdekoliv.

I když stanujete někde, kde se to zdá nemožné- můžete prát kdekoliv chcete. 

Snímek obrazovky 2021-09-15 v 11.29.58

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perte, kdekoli chcete!

Pračka Mestic wasmachine MW-100 je praktickým modelem, když vyrazíte na delší dobu do kempu. Oblečení můžete prát tak často, jak jenom chcete! Díky tomu již nebudete závislí na místech, kde byste si mohli vyprat. V pračce Mestic můžete prát najednou až 2 kila suchého prádla. Odolný motor této  pračky je bezkartáčový, což znamená, že kotva v pračce je vybavena permanentním magnetem. Motor proto pracuje energeticky efektivně, nezahřívá se tak rychle a vydává méně hluku. Takže jen samé výhody!

Hlavní výhody pračky Mestic

  • Kapacita: 2 kg suchého prádla
  • Snadná přeprava
  • Lehká váha
  • Energeticky úsporná


Jak pračka Mastic funguje?

Použití pračky Mestic je velmi snadné. Hadici přívodu vody připojíte ke kohoutku a druhou stranu připojíte k pračce. Poté otevřete kohoutek a necháte do plastového bubnu natéct dostatek vody. Poté přidejte prací prostředek přes ventil. Pračka má vestavěný časovač, pomocí kterého snadno zjistíte, jak dlouho budete prát. U velmi špinavého prádla nastavte na 12 nebo 15 minut. Po vyprání vypusťte vodu vypouštěcí hadicí. Vyždímejte své oděvy a poté je vraťte zpět do bubnu. Znovu naplňte buben, zvolte dobu máchání a po opláchnutí vypusťte vodu. Chcete tyto kroky zopakovat? Pak už prací prostředek nepoužívejte.

S touto pračkou nemusíte tahat kufry plné oblečení. Mezi tím můžete jen vyprat prádlo! Pračka Mestic MW-100 je ideální kompaktní pračka na cesty.

Doplňkové parametry

Kategorie: VYBAVENÍ
Záruka: 2 roky