Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Plynová hadice Gimeg 2 m se svorkami

Kód: 5707308
Neohodnoceno
Značka: Gimeg
249 Kč

Díky plynové hadici Gimeg 2m se svorkami jednoduše připojíte plynové spotřebičea můžete naplno věnovat pohodlnému kempování.

Hadici je možné propojit s plynovou lahví bez regulátoru tlaku. Délka hadice je 2 metry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky plynové hadici Gimeg 2m se svorkami jednoduše připojíte plynové spotřebičea můžete naplno věnovat pohodlnému kempování.

Hadici je možné propojit s plynovou lahví bez regulátoru tlaku. Délka hadice je 2 metry

Gimeg plynová hadice PVC

Tato sada od Gimegu se skládá z plynové hadice a dvou hadicových svorek, pomocí kterých ji můžete namontovat. Délka hadice je 2 metry a je vyrobena z PVC. Tento výrobek odolá pracovnímu tlaku až 20 barů a provozní teplotě -30°C až 80°C. Dvě hadicové spony mají šnekový šroub 11-16 mm. Tím se hadice připojí k vašemu zařízení. Plynová hadice má vnitřní průměr 8 mm. Chráněním hadice proti UV záření prodlouží její životnost, stejně jako její instalace do tzv. měkkého ohybu. Plynovou hadici je možné používat i ve venkovním prostředí.  

Nejdůležitější funkce

  • Maximální pracovní tlak: 20 bar
  • Vnitřní průměr: 8 mm
  • Materiál: PVC
  • Délka: 2m

 

Zkontrolujte plynovou hadici

Pro vaši bezpečnost je důležité každoročně kontrolovat plynovou hadici. Provedete to tak, že hadici ohnete a pevně zatáhnete. Objevují se praskliny? Pak je nutné hadici vyměnit. Obecně platí, že nízkotlaké hadice by měly být vyměňovány každé tři roky a vysokotlaké hadice každých pět let. Plynová hadice má na sobě uvedeno datum výroby, takže můžete snadno zkontrolovat, kdy byla vyrobena. Po připojení plynové hadice je potřeba pomocí malého množství vody a mycího prostředku zkontrolovat, zda nedochází k úniku plynu. Pokud se vytvoří bubliny, dochází k úniku plynu na spoji a je nutné spoj utěsnit. 

Tato PVC plynová hadice Gimeg je ideální pro použití při kempování. Pamatujte však, že bezpečnost je vždy na prvním místě a plynová hadice by měla být připojena zkušeným technikem a před použitím musí být zkontrolována její těsnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: GRILY a VAŘIČE
Záruka: 2 roky