Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Plynová hadice Gimeg 3 m se zavity 1/4"

Kód: 5708551
Neohodnoceno
Značka: Gimeg
399 Kč

Díky plynové hadici Gimeg 3 m se zavity 1/4" jednoduše připojíte plynové spotřebiče a můžete naplno věnovat pohodlnému kempování.

Hadici je možné propojit s plynovou lahví bez regulátoru tlaku. Délka hadice je 3 metry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky plynové hadici Gimeg 3m se zavity 1/4" jednoduše připojíte plynové spotřebiče a můžete naplno věnovat pohodlnému kempování.Hadici je možné propojit s plynovou lahví bez regulátoru tlaku. Délka hadice je 3 metry

Gimeg PVC plynová hadice

Plynová hadice slouží k distribuci plynu z plynové láhve do vašeho plynového vařiče. Tato hadice Gimeg je vyrobena z PVC a má délku 3 metry. Chráněním hadice proti UV záření prodlouží její životnost, stejně jako její instalace do tzv. měkkého ohybu. Plynovou hadici je možné používat i ve venkovním prostředí.  

Nejdůležitější funkce

  • Vstupní připojení: 1/4 palce, vnitřní závit
  • Výstupní připojení: 1/4 palce, vnitřní závit
  • Materiál: PVC
  • Délka: 3 m

Zkontrolujte plynovou hadici

Pro vaši bezpečnost je důležité každoročně kontrolovat plynovou hadici. Provedete to tak, že hadici ohnete a pevně zatáhnete. Objevují se praskliny? Pak je nutné hadici vyměnit. Obecně platí, že nízkotlaké hadice by měly být vyměňovány každé tři roky a vysokotlaké hadice každých pět let. Plynová hadice má na sobě uvedeno datum výroby, takže můžete snadno zkontrolovat, kdy byla vyrobena. Po připojení plynové hadice je potřeba pomocí malého množství vody a mycího prostředku zkontrolovat, zda nedochází k úniku plynu. Pokud se vytvoří bubliny, dochází k úniku plynu na spoji a je nutné spoj utěsnit. 

Tato PVC plynová hadice Gimeg je ideální pro použití ve vašem vozidle či karavanu. Pamatujte však, že bezpečnost je vždy na prvním místě a plynová hadice by měla být připojena zkušeným technikem a před použitím musí být zkontrolována její těsnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: GRILY a VAŘIČE
Záruka: 2 roky