Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Podložky pro výložníkové nohy FMT

Kód: V00119
Neohodnoceno
Značka: FMT
369 Kč

Představujeme vám Podložky pro výložníkové nohy FMT – nezbytný doplněk každého majitele karavanu pro bezstarostnou dovolenou s maximální stabilitou

Nečekejte, až se váš karavan začne naklánět! Investujte do podložek pro výložníkové nohy FMT a užívejte si svou dovolenou bez starostí. Naše podložky vám poskytnou klid a jistotu, že váš karavan bude vždy stabilní a bezpečný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si vybrat právě naše podložky pro výložníkové nohy FMT?

Představte si tuto situaci: Jste na své vysněné dovolené s karavanem, zaparkujete na krásném místě v přírodě, ale když se ráno probudíte, zjistíte, že se váš karavan naklonil, protože výložníkové nohy se zabořily do měkké země. Zní to povědomě? S našimi podložkami pro výložníkové nohy FMT se vám to už nikdy nestane!

Maximální Stabilita: Naše podložky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální stabilitu vašemu karavanu. Díky rozměrům 14 x 18 cm a robustní konstrukci z kvalitního plastu a nerezové oceli zajišťují, že vaše výložníkové nohy zůstanou pevně na místě, ať už parkujete kdekoliv.

Odolnost a Dlouhá Životnost: Vyrobené z vysoce kvalitního plastu a nerezové oceli, naše podložky jsou nejen odolné vůči povětrnostním vlivům, ale také extrémně trvanlivé. Můžete se na ně spolehnout po mnoho let bez obav z opotřebení či korozí.

Univerzální Použití: Díky univerzálnímu designu jsou podložky FMT kompatibilní s většinou karavanů na trhu. Nemusíte se obávat, zda budou pasovat právě na váš model – jednoduše je připevníte a můžete vyrazit.

Jednoduchá Montáž: Montáž těchto podložek je tak snadná, že nepotřebujete žádné nástroje. Stačí je nasadit na výložníkové nohy a hotovo! Ušetříte tak čas i energii, kterou můžete věnovat užívání si své dovolené.

Bezpečnost na Prvním Místě: Díky našim podložkám se už nikdy nebudete muset obávat o stabilitu svého karavanu. Zamezíte tak nebezpečným situacím, kdy by se karavan mohl naklonit nebo dokonce převrátit.

Technické specifikace:

  • Materiál: Vysoce kvalitní plast a nerezová ocel
  • Rozměry: 14 x 18 cm
  • Kompatibilita: Univerzální, pasuje na většinu karavanů
  • Sada obsahuje: 4 kusy podložek

Hlavní benefity Podložek pro výložníkové nohy FMT:

  1. Velikost a stabilita- Podložky mají rozměry 14 x 18 cm, což zajišťuje dostatečnou plochu pro stabilitu výložníkových nohou.
  2. Odolnost- Podložky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu a nerezové oceli, což je činí odolnými vůči dešti, sněhu i slunečnímu záření.
  3. Snadná montáž-  Montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné nástroje. Stačí podložky nasadit na výložníkové nohy.
  4. Kompatibilita- Podložky mají univerzální design, který je kompatibilní s většinou karavanů na trhu.
  5. Více kusů v sadě- Sada obsahuje 4 kusy podložek, což je ideální počet pro zajištění stability vašeho karavanu.