Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Regulátor tlaku plynu s tlakovou pojistkou  Gimeg 30 Mbar Kombi se závitem 1/4"

Kód: 5600331
Neohodnoceno
Značka: Gimeg
389 Kč

Při kempování nemůže chybět regulátor tlaku plynu  s tlakovou pojistkou Gimeg 30 Mbar Kombi se závitem 1/4" ve vaší kempovací výbavě. Regulátor umožní snadno připojit plynovou láhev k vašemu grilu či sporáku. 

Při používání plynu je bezpečnost vždy na prvním místě, proto jsou regulátory Gimeg na nejvyšší bezpečností úrovni.   

Regulátor je vhodný pro použití v interiéru, např. v karavanu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při kempování nemůže chybět regulátor tlaku plynu  s tlakovou pojistkou Gimeg 30 Mbar Kombi se závitem 1/4" ve vaší kempovací výbavě. Regulátor umožní snadno připojit plynovou láhev k vašemu grilu či sporáku. Při používání plynu je bezpečnost vždy na prvním místě, proto jsou regulátory Gimeg na nejvyšší bezpečností úrovni.   

Proč potřebujete regulátor tlaku plynu?

Když jdete kempovat, spousta zařízení, jako je sporák, kamna nebo gril, funguje na plyn. Plynová láhev má standardně průměrný tlak přibližně 2 až 8 barů. Tento vysoký tlak není pro tato zařízení vhodný, protože většina zařízení v kempu má pracovní tlak 30 nebo 50 milibarů. Proto potřebujete regulátor tlaku plynu, který upraví tlak plynu na potřebnou výši pro váš gril či sporák. Všechny regulátory tlaku Gimeg jsou na nejvyšší bezpečnostní úrovni a splňují přísné evropské normy a předpisy. Všechny mají značku CE. Pro zajištění optimální bezpečnosti je vhodné regulátory tlaku plynu vyměňovat každých 5 let. 

Nejdůležitější funkce

  • regulace tlaku s plynovou přípojkou Camping x 1/4"
  • průtok: 1,5 kg/h
  • vstupní připojení: kombinované, vhodné pro typ připojení DIN nebo Shell
  • Výstupní konektor: závit 1/4 "
  • Použití: vhodné pro použití v interiéru (karavany či vozidla)

 

Kdy použít regulátor tlaku plynu Gimeg s tlakovou pojistkou? 

Tento regulátor od značky Gimeg upraví tlak ve vaší plynové láhvi na 30 mbar. Díky univerzálnímu připojení vstupu je tento regulátor vhodný pro plynové lahve s připojením DIN nebo Shell. K levému výstupnímu konektoru 1/4" lze připojit plynovou hadici se závitem. Díky pojistce tlaku zabráníte nepozorovanému úniku plynu z vašich spotřebičů, což předchází nebezpečným situacím. Regulátor je speciálně navržen pro použití ve vozidlech a je tedy vhodný k použití v interiéru.

S tímto regulátorem tlaku plynu 30 milibarů s tlakovou pojistkou můžete svou plynovou láhev připojit k vašemu zařízení v interiéru, např. v karavanu.Pokud chcete využít plyn pro otevřené spalování, například pro grilování, pak vám postačí standardní regulátor tlaku plynu bez tlakové pojistky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GRILY a VAŘIČE
Záruka: 2 roky