Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Sedačka do kánoe SitBacker™ Hunter

Kód: 21012
Neohodnoceno
Značka: GCI
999 Kč

Představte si, že každá voda je otevřenou pozvánkou k dobrodružství. Se SitBacker™ , revoluční sedačkou do kánoe, se vaše pádlování stává nejen příjemnějším, ale i delším a bezpečnějším zážitkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si, že každá voda je otevřenou pozvánkou k dobrodružství. Se SitBacker™ , revoluční sedačkou do kánoe, se vaše pádlování stává nejen příjemnějším, ale i delším a bezpečnějším zážitkem.

Proč by měl být právě SitBacker™  vaším společníkem na každé vodní cestě?

Jednoduchost, s jakou se sedačka připevňuje k lavičkám kanoí, je jen začátek. Díky systému dvou popruhů s přezkami bude vaše sedačka pevně na místě bez ohledu na to, jak divoká vaše plavba bude. A když mluvíme o pohodlí, SitBacker™  přináší nekompromisní komfort díky bederní opěrce a nastavitelnému opěradlu, které zajistí, že vaše záda budou vždy správně podporována.

Nechte za sebou ty dny, kdy jste po hodinách strávených v kánoi vstávali s bolestí zad. SitBacker™ vám umožňuje prodloužit vaše dobrodružství a soustředit se na krásu okolní přírody, aniž byste museli myslet na nepohodlí.

Nyní si představte, že se vaše cesta zvlněnými vodami stává pohodlnějším, dlouhým putováním, kde každý zátah pádlem je radostí. SitBacker™  to umožňuje.

Největší benefity produktu:

  • Maximální pohodlí: Díky bederní opěrce a nastavitelnému opěradlu si užijete dlouhé hodiny na vodě bez bolesti zad.
  • Snadná instalace: Systém dvou popruhů s přezkami znamená, že vaše sedačka bude pevně a bezpečně připevněna, připravena na jakékoli výzvy.
  • Zvýšená vytrvalost: Pohodlnější sezení vám umožní strávit na vodě více času, aniž byste se cítili unaveni nebo nepohodlně.
  • Všestrannost: SitBacker™  se hodí k většině kanoí, což z něj činí ideální volbu pro každého milovníka vodních sportů.
  • Kvalitní materiály: Vybrané materiály zajišťují dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení, takže vaše investice do pohodlí vydrží roky.

Nenechte se už více omezovat nepohodlím a bolestí zad. S SitBacker™  si každé vaše vodní dobrodružství užijete na maximum. Přidejte se k tisícům spokojených dobrodruhů, kteří už nikdy nevyjedou na vodu bez svého SitBacker™ .