Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Čtyřplotýnkový plynový vařič Gimeg se zapalovačem

Kód: 5129640
Neohodnoceno
Značka: Gimeg
3 999 Kč

S tímto prostorným plynovým vařičem Gimeg se čtyřmi hořáky můžete na dovolené připravit ta nejchutnější jídla. 

Tento plynový vařič je velmi bezpečný a vaření v kempu je stejně snadné jako doma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto prostorným plynovým vařičem Gimegse  se čtyřmi hořáky můžete na dovolené připravit ta nejchutnější jídla. Tento plynový vařič je velmi bezpečný a vaření v kempu je stejně snadné jako doma.

Kamna se čtyřmi hořáky pro kempování

Plynový vařič Gimeg má čtyři hořáky pro optimální zážitek z vaření. Má dva mimořádně výkonné hořáky 2,2 kW a dva hořáky 1,2 kW. Sporák je také vybaven dvěma stabilními podpěrami pánve, na které můžete uložit až čtyři velké pánve současně.  Díky vestavěnému elektronickému bateriovému zapalování můžete zařízení bezpečně a snadno zapálit. Integrovaná tepelná ochrana zajišťuje, že se přívod plynu automaticky vypne, když plamen zhasne, takže žádný plyn neunikne. Ještě větší bezpečnost zajišťují protiskluzové nožičky na spodní straně vařiče, které zajišťují, že spotřebič zůstane stabilní na svém místě.

Hlavní výhody

  • Dva hořáky o výkonu 2,2 kW
  • Dva hořáky o výkonu 1,2 kW
  • Elektronické bateriové zapalování
  • Integrovaná tepelná ochrana
  • Protiskluzové nožičky

Jak používat tento plynový sporák Gimeg

Tato kempingová kamna Gimeg mají víko, které vám umožní přikrýt vařič, když ho nepoužíváte. Získáte tak více místa na pultu.  Víko zajišťuje, že plamen nemůže sfouknout! Plynový spotřebič můžete připojit k plynové láhvi na propan nebo butan pomocí šroubového nebo hadicového koncového zapalování. Po připojení na plyn můžete používat sporák a připravovat ta nejchutnější jídla. Skončili jste s vařením? Poté můžete spotřebič snadno čistit díky odnímatelné podpěře pánví a smaltovaným částem.

S kuchyňskými spotřebiči Gimeg je vaření v kempu stejně zábavné a snadné jako doma. Tento sporák se čtyřmi hořáky nabízí prostor pro několik pánví současně. 

Pokud chcete používat plynový vařič Gimeg s 10 kg tlakovou lahví, je třeba dokoupit regulátor tlaku s hadicí. Ideálně Regulátor tlaku Gimeg 30 Mbar Kombi s hadicí 1,5m se závity 1/4" nebo lez použít i  Regulátor tlaku Gimeg 30 Mbar Kombi s hadicí 1,5m a svorkami.
 
Pokud byste chtěli používat plynový vařič Gimeg s 2kg tlakovou lahví, musí být dokoupen  jednocestný ventil nebo jednocestný ventil s výstupkem do boku.


Doplňkové parametry

Kategorie: GRILY a VAŘIČE
Záruka: 2 roky