Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Dvouplotýnkový plynový vařič Gimeg se zapalovačem

Kód: 5129680
Neohodnoceno
Značka: Gimeg
2 299 Kč

Chtěli byste na dovolené hodně vařit? 

S dvouplotýnkovým plynovým vařičem Gimeg to nebude vůbec žádný problém.

Plynový vařič Gimeg  se dvěma hořáky je lehký a velmi snadno se používá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chtěli byste na dovolené hodně vařit? S dvouplotýnkovým plynovým vařičem Gimeg to nebude vůbec žádný problém.Plynový vařič Gimeg  se dvěma hořáky je lehký a velmi snadno se používá.

Dvouplotýnkový vařič do kempu

Plynový sporák Gimeg je vybaven dvěma extra silnými hořáky 2,2 kW pro optimální zážitek z vaření. Vařič disponuje stabilním držákem pánve, který nabízí prostor pro dvě velké pánve. Díky vestavěnému elektronickému bateriovému zapalování můžete zařízení bezpečně a snadno zapálit. Ještě větší bezpečnost zajišťují protiskluzové nožičky na spodní straně vařiče, které zajišťují, že spotřebič zůstane stabilní na svém místě.

Hlavní výhody plynového vařiče Gimeg

  • Dva hořáky 2,2 kW
  • Elektronické bateriové zapalování
  • Protiskluzové nožičky

Jak používat  plynový sporák Gimeg

Tato kempingová kamna Gimeg mají víko, které vám umožní přikrýt vařič, když ho nepoužíváte. Získáte tak více místa na pultu. Víko zajišťuje, že plamen nemůže sfouknout! Plynový spotřebič můžete připojit k plynové láhvi na propan nebo butan pomocí šroubového nebo hadicového koncového zapalování. Po připojení na plyn můžete používat sporák a připravovat ta nejchutnější jídla. Skončili jste s vařením? Poté můžete spotřebič snadno čistit díky odnímatelné podpěře pánví a smaltovaným částem.

S kuchyňskými spotřebiči Gimeg je vaření v kempu stejně zábavné a snadné jako doma. Tento sporák se dvěma hořáky nabízí prostor pro několik pánví současně. 

Pokud chcete používat plynový vařič Gimeg s 10 kg tlakovou lahví, je třeba dokoupit regulátor tlaku s hadicí. Ideálně Regulátor tlaku Gimeg 30 Mbar Kombi s hadicí 1,5m se závity 1/4" nebo lez použít i  Regulátor tlaku Gimeg 30 Mbar Kombi s hadicí 1,5m a svorkami.
 
Pokud byste chtěli používat plynový vařič Gimeg s 2kg tlakovou lahví, musí být dokoupen  jednocestný ventil nebo jednocestný ventil s výstupkem do boku.

Doplňkové parametry

Kategorie: GRILY a VAŘIČE
Záruka: 2 roky