Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Cestovní lednice Mestic coolbox thermo elektrisch MTEC-25 AC/DC

Kód: 1502910
Neohodnoceno
Značka: Mestic
1 999 Kč


S chladicím boxem MTEC-25 AC/DC značky Mestic o velikosti 25 litrů udržíte v chladu dostatek jídla a pití.

Lednici snadno připojíte jak do zásuvky, tak do automobilu.

Osvěžující nápoje či čerstvé jídlo tak můžete mít vždy na blízku. 

25 AC:DC

Detailní informace

Detailní popis produktu

S chladicím boxem MTEC-25 AC/DC značky Mestic o velikosti 25 litrů udržíte v chladu dostatek jídla a pití. Lednici snadno připojíte jak do zásuvky, tak do automobiluOsvěžující nápoje či čerstvé jídlo tak můžete mít vždy na blízku.

Čerstvé jídlo a chladné nápoje s chladicím boxem MTEC-25

Chystáte se na dovolenou do kempu nebo jen na zábavný den? S chladicím boxem Mestic coolbox thermo elektrisch MTEC-25 AC/DC můžete uchovat své jídlo a nápoje v chladu kdekoliv. Cestovní lednice funguje na elektřinu a ochlazuje se až o 20 ° C pod okolní teplotu. Dlouhodobé udržení dosažené teploty zajišťuje vysoce kvalitní izolaceMůžete si ji tedy vzít do přírody a užít si pěkný piknik. Lednice váží pouze 4 kg, takže přenášení není vůbec žádný problém!  Aby chladicí box fungoval optimálně, měli byste již své produkty do chladicího boxu vkládat chladné. Takto dosáhnete nejlepšího výsledku.

Hlavní výhody cestovní lednice

  • Ochlazuje až o 20 ° C pod okolní teplotu
  • Lze připojit na 12V a 230V
  • Obsah: 25 litrů

Vždycky v pohodě- na silnici i v kempu

Vaše dovolená začíná na silnici! Cesta autem však může v teplém autě trvat pěkně dlouho. V těchto chvílích je úžasné, když si můžete vychutnat studený nápoj nebo čerstvý sendvič. Cestovní lednici totiž snadno zapojíte jak do zásuvky na 230V , tak i do automobilu na 12VDíky kompaktním rozměrům 40,7 x 39 x 30 cm (VxŠxH) zabírá málo cenného místa. Jakmile dorazíte do cíle, lednici snadno zapojíte do zásuvky. Chladicí box ochlazuje až o 20 ° C pod okolní teplotu.

Dáte si raději nějaké občerstvení teplé? Snadno přepněte přepínač do polohy „horký“ a nastavte chladicí box na ohřev.

Chladicí box MTEC-25 je malý a díky zástrčce do auta ideální na cesty. Je to ideální chladicí box pro dny strávené venku a funguje jako skvělá chladnička ve vaší prázdninové destinaci při mírnějších teplotách. 

1502910 MTEC- 25 AC DC

Doplňkové parametry

Kategorie: CESTOVNÍ LEDNICE
Záruka: 2 roky