Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Klimatizace Mestic Rooftop air conditioner RTA-2500L

Kód: 1517850
Neohodnoceno
Značka: Mestic
34 999 Kč

 

 Chcete ve svém karavanu nebo obytném voze vytvořit ideální klima? 

Vyberte si střešní klimatizaci Mestic RTA-2500L! Střešní klimatizace chladí, topí a odvlhčuje podle vašich potřeb. Teplotu si můžete nastavit na 16 °C až 31 °C.

Klimatizaci můžete snadno ovládat pomocí dálkového ovladače.  

Střešní klimatizace Mestic Rooftop Air Conditioner RTA-2500L má kompaktní rozměry. Na střeše tak zůstane dostatek místa pro umístění solárního panelu nebo střešního boxu.

Navíc klimatizace váží pouhých 33 kg.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Vytvořte požadované klima ve svém karavanu nebo obytném voze pomocí střešní klimatizace Mestic RTA-2500L. Střešní klimatizace chladí, topí a větrá. Snadno nastavíte teplotu mezi 16 °C a 31 °C. Střešní klimatizace je navíc velmi tichá, takže můžete klidně spát.

Střešní klimatizace pro obytné vozy

Ochlaďte, vytápějte nebo větrejte své kempingové vozidlo pomocí střešní klimatizace Mestic RTA-2500L. Tato střešní klimatizace má chladicí výkon 2500 W a topný výkon 2750 W. Klimatizaci snadno nastavíte mezi 16 °C až 31 °C. Nastavení lze snadno provést pomocí dodávaného dálkového ovladače. Polypropylenové pouzdro snižuje hmotnost této klimatizace. Kromě toho je střešní klimatizace Mestic kompaktní. Na střeše tak zbývá dostatek místa pro přidání solárního panelu nebo střešního boxu. Střešní klimatizace Mestic vždy poskytuje příjemné vnitřní klima.

Hlavní výhody

  • Chladí, ohřívá a větrá
  • Chladící výkon: 2500 W
  • Topný výkon: 2750 W
  • Rozsah nastavení: 16 °C až 31 °C
  • Polypropylenové pouzdro snižuje hmotnost
  • Nastavitelný průtok vzduchu: ovládejte objem proudění vzduchu doleva a doprava
  • Instalační rozměry: 40 x 40 cm
  • Rozměry venkovní: 96 x 58,5 x 25,9 cm (D x Š x V)
  • Hmotnost klimatizace: 33kg

Chcete udržet své vozidlo chladné, když spíte, aniž by k vám proudil chladný vzduch? Na střešní klimatizaci Mestic RTA-2500L je možné nastavit proudění vzduchu samostatně doleva a doprava. Můžete se také rozhodnout, že v noci budete používat pouze nastavení ventilace. Díky praktické funkci časovače se rozhodnete, jak dlouho chcete nechat klimatizaci zapnutou. Spíte obvykle lehce? Pak je režim spánku střešní klimatizace RTA-2500L ideální! A pokud by to nestačilo, střešní klimatizace má dokonce atmosférické LED osvětlení.

Chlazení, topení, větrání: střešní klimatizace Mestic RTA-2500L to všechno zvládne! S dálkovým ovládáním v ruce máte úplnou kontrolu nad klimatem ve svém kempingovém vozidle. Nastavitelné od 16 °C do 31 °C, s polypropylenovým pouzdrem, nastavitelným průtokem vzduchu a dalšími funkcemi.