Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Klimatizace Mestic Rooftop air conditioner RTA-2600

Kód: 1518000
Neohodnoceno
Značka: Mestic
37 499 Kč

 Chcete ve svém karavanu nebo obytném voze vytvořit ideální klima? 

Vyberte si střešní klimatizaci Mestic RTA-2600! Střešní klimatizace chladí, topí a odvlhčuje podle vašich potřeb. Teplotu si můžete nastavit na 16 °C až 30 °C.

Klimatizaci můžete snadno ovládat pomocí dálkového ovladače.  

Střešní klimatizace Mestic Rooftop Air Conditioner RTA-2600 má kompaktní rozměry. Na střeše tak zůstane dostatek místa pro umístění solárního panelu nebo střešního boxu.

 Navíc klimatizace váží pouhých 35 kg.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Chcete ve svém karavanu nebo obytném voze vytvořit ideální klima? Vyberte si střešní klimatizaci Mestic RTA-2600Střešní klimatizace chladí, topí a odvlhčuje podle vašich potřeb. Teplotu si můžete nastavit na 16 °C až 30 °C.

Střešní klimatizace pro karavany

Ochlaďte, vyhřívejte nebo odvlhčujte své kempingové vozidlo pomocí střešní klimatizace Mestic RTA-2600. Multifunkční klimatizace pro obytné vozy a karavany má chladicí výkon 2600 W. Díky příkonu 1160 W můžete klimatizaci používat i v kempech poskytujících omezený příkon. Díky dálkovému ovládání, které je součástí balení, jednoduše nastavíte střešní klimatizaci na teplotu 16 °C až 30 °C. Vestavěný rozdělovač vzduchu zajišťuje proudění vzduchu skrz celý karavan. Navíc díky funkci odvlhčování zabráníte problémům s vlhkostí, čímž zamezíte například zatuchlému zápachu nebo kondenzaci. Střešní klimatizace Mestic má kompaktní rozměry. Na střeše tak zůstane dostatek místa pro umístění solárního panelu nebo střešního boxu.

Hlavní výhody

  • Chladí, ohřívá a odvlhčuje
  • Chladicí výkon: 2600 W (8870 BTU)
  • Topný výkon: 2400W
  • Nastavitelná teplota: 16 °C až 30 °C
  • Instalační rozměry: 40 x 40 cm
  • Rozměry: 107,7 x 72 x 28,3 cm (dxšxv)
  • Hmotnost klimatizace: 35 kg

Klimatizace s režimem spánku a funkcí časovače

S hlučností 53 dB je střešní klimatizace RTA-2600 poměrně tichá. Klimatizace je dokonce vybavena nočním režimem což je skvělé pro lidi, co mají lehký spánek! Nechcete zbytečně nechávat klimatizaci zapnutou? Poté nastavte funkci časovače a nebo zvolte použití pouze režimu ventilátoru. Ať už si vyberete kterýkoli ze čtyř režimů ventilace, vestavěný rozdělovač vzduchu zajistí efektivní distribuci proudu vzduchu. A pokud by vám to nestačilo, střešní klimatizace navíc disponuje i atmosférickým LED osvětlením. 

Upravte si klima v karavanu nebo obytném voze podle svých přání se střešní klimatizací Mestic RTA-2600! Od chlazení na 16 °C po ohřev na 30 °C a vše mezi tím. Střešní klimatizace má dokonce odvlhčovač, rozdělovač vzduchu či funkci časovače.

Doplňkové parametry

Kategorie: KLIMATIZACE PRO KARAVANY
Záruka: 2 roky