Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Klimatizace Mestic Split unit airconditioner SPA-5000

Kód: 1518030
Neohodnoceno
Značka: Mestic
17 399 Kč

Klimatizační jednotka Mestic Split Unit airconditioner SPA-5000 chladí, větrá a odvlhčuje vaše kempingové vozidlo. 

Její silný chladicí výkon 1495 W zajišťuje příjemnou teplotu uvnitř. Díky plynule nastavitelným držákům můžete klimatizaci snadno sami zavěsit do okenního otvoru.

 

Klimatizace Mestic Split Unit airconditioner SPA-5000 je znamením  pohodlí. 

Montáž klimatizace je snadnější než kdy dříve a navíc je přenosná - pokud máte nové vozidlo, můžete si jednoduše vzít klimatizaci s sebou! 

S touto kompaktní klimatizací zůstane uvnitř v horkých dnech příjemně chladno. 

Snímek obrazovky 2023-03-15 v 11.55.03

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klimatizační jednotka Mestic Split Unit airconditioner SPA-5000 chladí, větrá a odvlhčuje vaše kempingové vozidlo. 

Její silný chladicí výkon 1495 W zajišťuje příjemnou teplotu uvnitř. Díky plynule nastavitelným držákům můžete klimatizaci snadno sami zavěsit do okenního otvoru.

Snadná montáž do okenního otvoru

Udržujte příjemný chládek ve svém karavanu nebo obytném voze v horkých dnech s klimatizací Mestic SPA-5000. Jednoduše zavěste klimatizaci do okenního otvoru pomocí plynule nastavitelných držáků. Inovativní dělená klimatizace se skládá ze dvou částí: kondenzátoru (venkovní jednotka) a výparníku (vnitřní jednotka). Ty jsou vzájemně propojeny přes ohebné trubky přes okno. Trubky jsou tak tenké, že okno lze zavřít jednoduše zavřít. 

Díky plynule nastavitelným montážním držákům je klimatizace vhodná pro téměř všechny karavany a obytné vozy. Venkovní jednotka této karavanové klimatizace má izolační třídu IPX4. To znamená, že během dešťové přeháňky můžete jednotku bezpečně nechat viset venku. Pokud nepotřebujete mít trvalou klimatizaci, snadno ji snadno odstranit a snadno odstranit a navíc je přenosná.

Hlavní výhody

 • Jednoduchá (dočasná) instalace do okenního otvoru
 • Chladicí výkon: 895 W (5100 BTU)
 • Spotřeba při chlazení: 1495 W- 2.7A
 • Připojení na 230V
 • Vhodná pro chlazení, větrání a odvlhčování
 • Nastavitelná teplota: 16 °C až 30 °C
 • Digitální display s ukazatelem teploty
 • Ekologické chladivo R290
 • Obsahuje funkci spánku
 • 3 rychlosti
 • Nízká hladina hluku 55 dB
 • Váha 24,5 kg

Výkonná klimatizace pro karavany 

Klimatizační jednotka Mestic SPA-5000 má kompaktní rozměry, takže ve vašem vozidle zabere velmi málo místa. Její velikost však nesnižuje její chladící výkon, ten je výkon 1495 W a využívá ekologické chladivo R290, to je přírodní chladivo, které zajišťuje vyšší účinnost a nižší provozní náklady.

Teplotu snadno nastavíte na digitálním dotykovém panelu a to v rozmezí 16 °C až 30 °C. Bez problémů udrží klimatizované vozidlo do délky až 6m.

Díky příkonu 1495 W se nemusíte během dovolené v kempu obávat přetížení elektrické sítě. Klimatizace můžete nastavit na 3 rychlosti, podle potřeby a navíc má nízkou hlučnost- 55 dB. Přepínáte v noci na noční režim? V noci ji můžete přepnout do režimu spánku. V tento moment se klimatizace přepne do režimu šepotu a světlo zhasne. Můžete si tak nerušeně užívat svůj noční spánek při příjemné teplotě

Vybrali jste si klimatizaci Mestic split unit SPA-5000? Pak si během dovolené můžete užívat příjemně chladné prostředí ve vašem kempingovém vozidle. Klimatizace je nastavitelná od 16 °C do 30 °C a je vhodná pro vozidla s délkou nad 5m.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KLIMATIZACE PRO KARAVANY
Záruka: 2 roky