Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Kompaktní vysavač Mestic cyclone stofzuiger MS-140 accu

Kód: 1502870
Neohodnoceno
Značka: Mestic
3 390 Kč

Čištění vašeho auta, karavanu nebo obytného vozu nebylo nikdy tak snadné

S bezdrátovým kompaktním vysavačem značky Mestic můžete své vozidlo během chvilky snadno vyčistit. 

 Snímek obrazovky 2021-10-11 v 10.03.56

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čištění vašeho auta, karavanu nebo obytného vozu nebylo nikdy tak snadné. S bezdrátovým kompaktním vysavačem značky Mestic můžete své vozidlo během chvilky snadno vyčistit. 

Udržujte čisto!

kompaktním vysavačem Mestic cyclone stofzuiger MS-140 accu můžete vše udržovat v čistotě snadno a rychle, takže si můžete v klidu užívat dovolenou bez starostí. Vysavač Mestic má díky rotujícím kartáčům velmi silné sání a svoji sílu si zachovává i v momentě, kdy se nádoba plně zaplní.

A co je na tomto vysavači nejlepší? Je bezdrátový! Funguje na dobíjecí baterii, takže nejste omezováni délkou kabelu, ani nemusí přemýšlet nad dostupností zásuvky. Vysavač disponuje indikátorem baterie, takže pokud ukazuje, že je téměř vybitý, snadno jej nabijete v nástěnném držáku.

Nejdůležitější funkce vysavače

  • Přenosný kompaktní dobíjecí vysavač
  • Motorický podlahový kartáč
  • Regulace sacího výkonu (2 polohy)
  • Vyjímatelná nádoba na prach (1 L)
  • Omyvatelný filtr
  • Dobíjecí- při vysávání není potřeba elektrické napětí


Perfektní vysavač na cesty

Vysavač Mestic cyclone stofzuiger MS-140 accu je velmi kompaktní o rozměrech 32,5 x 11,5 x 22 cm (dxšxv) a je také velice lehký- váží pouze  2,5 kila. Díky tomu bude tento ruční vysavač Mestic skvělým pomocníkem na vysávání markýz, karavanu, obytného vozu, ale i stanu nebo třeba lodi. Už s sebou nemusíte nosit velký vysavač! Dobíjecí vysavač má navíc vyjímatelnou nádobu na prach o obejmu 1 litr, kterou lze velmi snadno vyprázdnit. Vysavač navíc disponuje omyvatelným filtrem, proto je lehké udržovat ho v čistotě. Díky všem výhodám, které vysavač Mestic nabízí je udržování čistý ve vašem vozidle hračka. 

Dobíjecí vysavač Mestic cyclone stofzuiger MS-140 accu je praktický kompaktní vysavač na cesty. Díky silnému sacímu výkonu vás akumulátorový vysavač rychle zbaví prachu a nečistot, abyste si mohli užívat více času na dovolené.

Doplňkové parametry

Kategorie: VYBAVENÍ
Záruka: 2 roky