Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Horkovzdušná fritéza Mestic heteluchtfriteuse MA-100

Kód: 1507780
Neohodnoceno
Značka: Mestic
1 999 Kč

Chcete si na dovolené užít zdravější smažené jídlo?

S horkovzdušnou fritézou Mestic MA-100 to není žádný problém- můžete rychle a bez tuku smažit hranolky, sýr, filé či zeleninu. 

Díky své kompaktní velikosti si můžete fritézu snadno vzít s sebou kamkoliv na dovolenou do kempu či karavanu.

Snímek obrazovky 2021-10-11 v 11.36.06

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete si na dovolené užít zdravější smažené jídlo? S horkovzdušnou fritézou Mestic MA-100 to není žádný problém – můžete rychle a bez tuku smažit hranolky, sýr, filé či zeleninu. Díky své kompaktní velikosti si můžete fritézu snadno vzít s sebou kamkoliv na dovolenou do kempu či karavanu.

Zdravější smažení

Horkovzdušná fritéza Mestic MA-100 umožňuje smažení bez tuku. Hranolky, sýr, filé či smaženou zeleninu si tak můžete vychutnat zdravěji. A navíc je to tak jednoduché. Jediné, co musíte udělat, je vložit jídlo, zvolit požadovanou teplotu a nastavit časovač. Naprosto ideální, když přijdete domů po dni plném aktivit. Fritéza má kapacitu 1,5 litru, takže v ní můžete připravit  dvě velké porce najednou. Kromě toho má tato horkovzdušná fritéza analogový ovládací panel a kontrolku, která indikuje, zda fritéza dosáhla správné teploty. Zároveň je vybavena ochranou proti přehřátí, takže můžete fritézu používat zcela bezpečně. Usmažte si křupavé jídlo a užívejte si skvělé, ale zdravější chuti.

Nejdůležitější funkce horkovzdušné fritézy

  • Vhodné pro 2 velké porce
  • Nastavitelná teplota (max.200 ° C)
  • Nastavitelný časovač (30 min)
  • Vyjímatelná grilovací pánev
  • Výkon: 900 wattů
  • 28 x 23 x 31 cm (dxšxv)
  • Obsah: 1,5 litru


Fritéza s nízkým výkonem pro kempování

Tato fritéza má nízký výkon 900 wattů. Díky tomu je ideální pro kempování. Protože i když většina kempů nabízí možnost elektřiny, počet zesilovačů je omezený. Proto je důležité používat zařízení s nízkým výkonem. Tím je zajištěno, že napájecí obvod není přetížen. Tato kempingová fritéza navíc váží pouze 2,7 kg a má kompaktní rozměry: 28 x 23 x 31 cm. Je proto velice snadné vzít si ji s sebou na jakoukoliv dovolenou.

Připravte si chutná jídla s maximální lehkostí pomocí horkovzdušné fritézy značky Mestic. Se správným vybavením můžete na dovolené vařit stejně chutné a rozmanité jako doma.

Doplňkové parametry

Kategorie: VYBAVENÍ
Záruka: 2 roky