Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Cestovní lednice Mestic coolbox compressor MCCA-42 AC/DC

Kód: 1503600
Neohodnoceno
Značka: Mestic
18 999 Kč

Chcete být připraveni na dovolenou a užít si život bez starostí? 

Multifunkční kompresorová cestovní lednice Mestic vám poskytne veškeré pohodlí domova! 

Praktický chladící box si navíc můžete snadno vzít s sebou i na dobrodružné cesty.

MCCA-42 AC:DC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete být připraveni na dovolenou a užít si život bez starostíMultifunkční kompresorová cestovní lednice Mestic vám poskytne veškeré pohodlí domovaPraktický chladící box si navíc můžete snadno vzít s sebou i na dobrodružné cesty.

Multifunkční chladicí box s funkcí mrazničky

Tento robustní kompresorový chladící box 3 v 1 značky Mestic je multifunkční. Spojuje výhody tradičního pasivního chladicího boxu s výhodami chladicího  kompresorového boxu. Výkonný chladicí box má rozsah chlazení od + 10 ℃ do -18 ℃. Díky těmto teplotám můžete cestovní lednici použít dokonce i jako mrazák a je vhodná do letních teplot. Snadno ji nastavíte na požadovanou teplotu na digitálním LCD displeji.

S tímto chladicím boxem máte vždy k dispozici lahodné čerstvé občerstvení ať už při kempování nebo jen na obyčejném pikniku. V autě chladicí box snadno zapojíte do 12V a pro připojení na 230V použijte samostatně dostupný adaptér (není součástí balení). Chladící box je navíc schopen fungovat poměrně dlouhou dobu bez elektřiny. Když jej naplníte ledem, extra izolované stěny udrží studený obsah ještě déle. 

 

Hlavní výhody cestovní lednice

  • Chladicí kapacita: +10 ° C až -18 ° C
  • Digitální displej, pomocí kterého můžete snadno nastavit teplotu
  • Lze připojit na 12V a s adaptérem i na 230V (adaptér není součástí balení)
  • Robustní konstrukce pro extrémní podmínky
  • Vhodné pro 2L PET lahve
  • Chladicí box 3 v 1: chlazení, mrazení a pasivní chlazení
  • Šikovný držák nápojů
  • Obsah: 42 litrů

 

Ideální chladící box pro cestování

Chladicí box je velice prostorný s kapacitu 42 litrů a navíc disponuje praktickým držákem nápojů. Cestovní lednice má má inteligentní odtok vody, který je umístěn ve spodní části. Díky tomu můžete chladicí box rychle a snadno vyčistit a zbyde vám více času na bezstarostnou dovolenou. Lednici si navíc můžete vzít s sebou na kempování do divoké přírody, kde není k dispozici elektřina. Stačí přidat chladící vložky nebo led a lednice bude fungovat jako pasivní chladič. Extrémně dobře izolovaná cestovní lednice zůstane chladná po dlouhou dobu, díky tomu si můžete užít optimální svobodu kdykoliv a kdekoliv.

Používáte cestovní lednici ve stanu, v karavanu nebo v přírodě?  

Jedna věc je jistá: S tímto multifunkčním chladicím boxem od Mestic zažijete bezstarostnou dovolenou. Dovolte si vychutnat optimální svobodu se zaslouženým studeným nápojem po dobrodružném horkém dni. 

Doplňkové parametry

Kategorie: CESTOVNÍ LEDNICE
Záruka: 2 roky