Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Cestovní lednice Mestic coolbox thermo-electric MTEC-28 AC/DC

Kód: 1502920
Neohodnoceno
Značka: Mestic
2 099 Kč

S chladicím boxem MTEC-28 značky Mestic o velikosti 28 litrů udržíte v chladu dostatek jídla a pití.

Lednici snadno připojíte jak do zásuvky, tak do automobilu.

Osvěžující nápoje či čerstvé jídlo tak můžete mít vždy na blízku. 

MTEC-28 AC:DC

Detailní informace

Detailní popis produktu

S chladicím boxem MTEC-28 značky Mestic o velikosti 28 litrů udržíte v chladu dostatek jídla a pití. Lednici snadno připojíte jak do zásuvky, tak do automobilu. Osvěžující nápoje či čerstvé jídlo tak můžete mít vždy na blízku. 

Čerstvé jídlo a chladné nápoje s chladícím boxem MTEC-28

Chladicí box MTEC-28 disponuje plnou pěnovou izolací, to znamená, že tloušťka izolace je všude stejná, a to včetně rohů a dna. Díky tomu bude vaše jídlo a pití chladné . Cestovní lednice dokáže chladit s teplotou až o 20 ° C nižší, než je teplota okolí. 

Pro plné využití chlazení nezapomínejte suroviny vkládat do cestovní ledničky již vychlazené. Do chladícího boxu vložíte výrobky o objemu až 28 l. Přesto, že se chladící box zdá malých rozměrů, je dostatečné velký pro vložení PET lahví o objemu 1,5 l.

Díky nízké hmotnosti 4,5 kg si můžete box vzít kdykoliv ven.  Jistě oceníte úložný prostor ve víku, který byl speciálně navržen pro ukládání kabelů. Zásluhou speciálního víka vás již nebude obtěžovat žádný kabel při nošení a taky ho možná tak rychle neztratíte.

 

Hlavní výhody cestovní lednice

  • Ochlazuje až o 20 ° C pod okolní teplotu
  • Lze připojit na 12V a 230V
  • Obsah: 28 litrů

 

Vždycky v pohodě- na silnici i v kempu

S cestovní ledničkou MTEC-28 si můžete vychutnat chlazené jídlo a pití nejen v kempu, ale také na cestách. Chladící box funguje připojený do zásuvky na 230V i v automobile na  12V, a proto se dá dobře používat i jako autochladnička. Díky kompaktní velikosti 45,7 x 39 x 30 cm (VxŠxH) nezabírá mnoho místa. Během jízdy autem si můžete vychutnat chlazené nápoje a vaše sendviče zůstanou vždy čerstvé. V kempu ji můžete snadno připojit na 230 V pomocí zástrčky. 

Raději byste si nechali nějaké občerstvení teplé? Ani to není problém, stačí přepnout do polohy horký a cestovní lednice se nastaví na vytápění. 

Stručně řečeno, chladicí box MTEC-28 je ideální na cesty, pro kempování i na obyčejný piknik venku.

 Vychutnejte si lahodně osvěžující nápoje na slunci!

1502920 MTEC-28 AC DC

Doplňkové parametry

Kategorie: CESTOVNÍ LEDNICE
Záruka: 2 roky