Zákaznická podpora:radka@laurasport.cz

Tříplotýnkový plynový vařič Gimeg

Kód: 5129740
Neohodnoceno
Značka: Gimeg
1 899 Kč

Chtěli byste na dovolené hodně vařit? 

S tříplotýnkovým plynovým vařičem Gimeg to nebude vůbec žádný problém.

Plynový vařič Gimeg  se třemi  hořáky je lehký a velmi snadno se používá.

Připravíte na něm ta nejchutnější jídla!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chtěli byste na dovolené hodně vařit? S tříplotýnkovým plynovým vařičem Gimeg to nebude vůbec žádný problém.Plynový vařič Gimeg  se třemi  hořáky je lehký a velmi snadno se používá.Připravíte na něm ta nejchutnější jídla!

Tříplotýnkový  vařič do kempu

Plynový vařič Gimeg má tři hořáky pro optimální zážitek z vaření. Má dva extra silné hořáky 2,2 kW a jeden 0,9 kW hořák. Sporák je také vybaven stabilní podpěrou pánví, na které můžete uložit dvě velké nebo tři menší pánve.

Ještě větší bezpečnost zajišťují protiskluzové nožičky na spodní straně vařiče, které zajišťují, že spotřebič zůstane stabilní na svém místě.

 

Hlavní výhody plynového vařiče Gimeg

  • Dva hořáky 2,2 kW
  • Jeden hořák 0,9 kW
  • Protiskluzové nožičky

Jak používat tento plynový sporák

Tato kempingová kamna Gimeg mají víko, které vám umožní přikrýt vařič, když ho nepoužíváte. Získáte tak více místa na pultu.  Víko zajišťuje, že plamen nemůže sfouknout! Plynový spotřebič můžete připojit k plynové láhvi na propan nebo butan pomocí šroubového nebo hadicového koncového zapalování. Po připojení na plyn můžete používat sporák a připravovat ta nejchutnější jídla. Skončili jste s vařením? Poté můžete spotřebič snadno čistit díky odnímatelné podpěře pánví a smaltovaným částem.

S kuchyňskými spotřebiči Gimeg je vaření v kempu stejně zábavné a snadné jako doma. Tento sporák se třemi hořáky nabízí prostor pro několik pánví současně. 

Pokud chcete používat plynový vařič Gimeg s 10 kg tlakovou lahví, je třeba dokoupit regulátor tlaku s hadicí. Ideálně Regulátor tlaku Gimeg 30 Mbar Kombi s hadicí 1,5m se závity 1/4" nebo lez použít i  Regulátor tlaku Gimeg 30 Mbar Kombi s hadicí 1,5m a svorkami.
 
Pokud byste chtěli používat plynový vařič Gimeg s 2kg tlakovou lahví, musí být dokoupen  jednocestný ventil nebo jednocestný ventil s výstupkem do boku.

Doplňkové parametry

Kategorie: GRILY a VAŘIČE
Záruka: 2 roky